WIECZERNIK

sobota, 26-02-2022 | dodał: Jarosław


W czwartki o 20.00 w kaplicy naszej parafii odbywają się spotkania modlitewne. Są to spotkania na których staramy się z pomocą Ducha Świętego uwielbiać naszego Pana.

Droga Siostro, Drogi Bracie!

Specyficzny, nieco kameralny klimat kaplicy, jak również wieczorna pora, kiedy większość obowiązków i zajęć jest za nami, sprzyja ochotnemu zwróceniu się do naszego Boga na modlitwie uwielbienia.

Modlitwa odbywa się w wolności dzieci Bożych dlatego każdy może zająć dowolne miejsce; blisko lub dalej od ołtarza, jak mu wygodnie w danej chwili. W kaplicy panuje półmrok.

W czasie modlitwy słuchamy ewangelii z dnia, ktoś dzieli się czym jest ona dla niego i czym ma być dla nas. Śpiewamy pieśni uwielbieniowe i modlimy się głośno wyrażając to co w sercu także gestem. Zazwyczaj akompaniuje śpiewowi gitara i bębenek.

Jeśli chciałbyś również dołączyć do nas, którzy czujemy się młodzi duchem, dołącz do modlitwy w czasie naszych czwartkowych spotkań o godzinie 20.00. Czuj się wolny, nie skrępowany, swobodny… możesz wejść i wyjść kiedy masz ochotę. Ale wiedz, że jesteś również oczekiwany, zaproszony, powołany… by wielbić Boga modlitwą i życiem.

Może więc teraz kiedy to czytasz czujesz w sobie impuls Ducha?

…więc PRZYJDŹ!! Zapraszamy!!!

Z Psalmu 84

„Jak miłe są przybytki Twoje,

Panie Zastępów!

Dusza moja pragnie i tęskni

do przedsieni Pańskich.

Moje serce i ciało radośnie wołają

do Boga żywego.

Nawet wróbel dom sobie znajduje

i jaskółka gniazdo.

gdzie złoży swe pisklęta:

przy Twoich ołtarzach, Panie Zastępów,

mój Królu i mój Boże!

Szczęśliwi, którzy mieszkają w domu Twoim, Panie,

nieustannie Cię wychwalają.”